Kolbotn IL

Ansatte på klubbkontoret

Ansatte på klubbkontoret

 Funksjon

 Navn

 Kontortid

 Epost

 Mobil

Daglig leder

 Harald Vaadal

Man-Ons: 08-18

Tirs-Tors: 08-16

Fre: 08-14

 harald@kolbotnil.no

990 93 901

Økonomiansvarlig

 Espen Andreassen

Man-Fre 08-16

 regnskap@kolbotnil.no

901 50 083

Adm støtte samt svømming

 Svein Angvik

Man-Ons: 08-16

Tors 08-18

Fre: 08-14

 svein@kolbotnil.no

900 78 621

Medlemsservice

 Bente Thorsrud

Man-tirs: 0830-1530
Tors: annen hver uke
0830-1530

 bente@kolbotnil.no

924 83 381

Fotballkoordinator

 Aksel Larsen

Man-tors: 10:00 - 14:30

 aksel@kolbotnil.no

915 62 697

Avd.leder Håndball

 Anne Brendskag

Man og Ons: 09-14
Tirs:  14-19
Tors og Fre: 09-1330 

 anne@kolbotnil.no

932 43 999

Avd.leder Fotball kvinner

Einar Engedahl

Tbd

einar@kolbotnil.no

414 20 626

Sportslig leder
Fotball Herrer

 Knut Slatleim

Man-Tor 11-16

 knut@kolbotnil.no

993 65 245

Trenerkoordinator

Sindre Brevik

Ettermiddag og kveld

sindre@kolbotnil.no

412 27656

For alle kan dagene man jobber variere noe ut over oversikten over. Dette er litt avhengig av sesongmessige svingninger og jobbmengden til ulike tider.

Kolbotn Idrettslag

Kongeveien 44, 1412 Sofiemyr
Postboks 134, 1417 Sofiemyr
Org.nr 970 95 1423

Idrettslaget: epost@kolbotnil.no / Tel: 6681 7300 / Mob: 950 91 915
Kontaktinformasjon til særidrettene ligger på gruppenes hjemmesider

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products