Kolbotn IL

Ansatte på klubbkontoret

Ansatte på klubbkontoret
 Funksjon  Navn  Kontortid  Epost  Mobil
 Daglig leder  Harald Vaadal Kjernetid
 kl 08:30-15:30

 harald@kolbotnil.no

 990 93 901
 Økonomiansvarlig  Espen Andreassen  Kjernetid
 kl 08:30-15:30
 regnskap@kolbotnil.no  901 50 083
 Adm støtte samt svømming  Svein Angvik  Kjernetid 12.00-15.30  svein@kolbotnil.no  900 78 621
 Medlemsservice  Bente Thorsrud  Man-tirs
 kl 0830 - 1530
 Torsdag, annen hver uke
 Kl 0830-1530

 bente@kolbotnil.no

 924 83 381
 Fotballkoordinator  Aksel Larsen  Man - tors
 kl 10:00 - 14:30

 aksel@kolbotnil.no

 915 62 697
 Avd.leder Håndball  Anne Brendskag  Man kl 9-13
 TIrs kl 15-18
 Onsdag kl 9-13
 Torsdag hjemme
 Fredag kl 9-13

 anne@kolbotnil.no

 932 43 999
 Avd.leder Fotball kvinner  Frode Monsen  

 frode@kolbotnil.no

 991 69 563
 Sportslig koordinator
 Fotball Herrer
 Knut Slatleim  

 knut@kolbotnil.no

 993 65 245

For de som er i 50% stillinger kan dagene man jobben variere noe ut over oversikten over. Litt avhenging av jobbmengden til ulike tider.

Kolbotn Idrettslag

Kongeveien 44, 1412 Sofiemyr
Postboks 134, 1417 Sofiemyr

Org.nr 970 95 1423

epost@kolbotnil.no / Tel: 6681 7300 / Mob: 950 91 915

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products