Kolbotn IL

Hovedstyret 2017-18

Hovedstyret 2017-18
Gruppe  Leder  Epost Mobil
Amerikansk Fotball  Pontus Rulander  kolbotn.hunters@gmail.com 912 47 813
Basket  Kyrre Riis  kyrreriis@hotmail.com 992 26 347
Bryting  Berit Jahnsen  kolbotn@bryting.no 416 43 576
Fotball Herrer  Britt Heidi Berger  britt.berger@me.com 975 94 183
Fotball Kvinner  Rune Halmøy  rune@bestpeople.no 911 79 019
Handicapidrett  Robert Gjertsen  robert.gjertsen@dnb.no  957 56 272
Håndball  Anne-Lise Sørli  annsorli@online.no 900 35 529
Orientering  Dag Amundsen  dag.amundsen@online.no 908 56 973
Seniorlauget  Bjørn Gran  bgran@online.no 913 22 805
Svømming  Pål Bjørnstad  pal.bjornstad@linkmobility.com 922 09 831
Triathlon  Erik Guldhav  eguldhav@online.no 995 15 092
Turn/RG  Andreas Joseph Krogh  andreas@visena.com 909 56 963
Volleyball  Tomm Hansen  tomm@portrett.no 901 83 601

 

Kolbotn Idrettslag

Kongeveien 44, 1412 Sofiemyr
Postboks 134, 1417 Sofiemyr
Org.nr 970 95 1423

Idrettslaget: epost@kolbotnil.no / Tel: 6681 7300 / Mob: 950 91 915
Kontaktinformasjon til særidrettene ligger på gruppenes hjemmesider

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products