Kolbotn IL

Hovedstyret 2018-19

Hovedstyret 2018-19

                                                                             Hovedstyret i Kolbotn idrettslag 

Fra venstre: Ellen Halaas Thomsen, Trude Harneshaug, Terje Lien, Karl Vestli (Styrelder), Andreas Joseph Krogh, Bjørn Erik Lie, Kjersti Langekjend og Ivar Grøneng

Kontaktinformasjon

Rolle Navn Epost Telefon
Styreleder Karl Vestli karl.vestli@online.no 932 56 020
Nestleder Ellen Halaas ellen.halaas@gmail.com 918 60 774
Styremedlem Ivar Grøneng ivar.groneng@hotmail.com 975 57 434
Styremedlem Trude Harneshaug trudelh@online.no 930 80 696
Styremedlem Andreas Joseph Krogh andreas@visena.com 909 56 963
Styremedlem Kjersti Langekjend kjersti.langekjend@gmail.com 908 50 009
Styremedlem Bjørn Erik Lie bjorneriklie@gmail.com 906 86 747
Styremedlem Terje Lien Terje.lien@dinamo.no 997 90 978
       
Varamedlem Thomas Østvold thomas.kolbotn.j02@gmail.com 918 74 075
Varamedlem Line Meinert Rød lim-roe@online.no  

 

     

 

Protokollene fra Hovedstyret er signert og oppbevares i arkivet hos Kolbotn idrettslag. Disse er tilgjengelige i KILs skyløsning

 

Kolbotn Idrettslag

Kongeveien 44, 1412 Sofiemyr
Postboks 134, 1417 Sofiemyr
Org.nr 970 95 1423

Mail: epost@kolbotnil.no, Digtal postkasse: kolbotn.idrettslag#VNTY ,  Tel: 6681 7300 / Mob: 950 91 915

Kontaktinformasjon til særidrettene ligger på gruppenes hjemmesider

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift